Lag og organisasjonar

Sande kommune ynskjer å ha ei oppdatert liste på lag og organisasjonar som finst i lokalmiljøet.

Nedanfor finn du ei oversikt over dette.

Dersom du representerer eit lag eller ein organisasjon i kommunen vil vi gjerne ha opplysningar om dette.

Her finn du eit elektronisk skjema der du kan registrere eller oppdatere opplysningar om laget ditt. 

Kor
Lag Kontaktperson Epost-adresse Telefon
Ytre Gurskøen Ten Sing Silje Oksavik dnksande@sande-mr.kommune.no 70026480
Kvamsøy Blandakor Hanna-Lise Kvamme 41424767
Øyklang Marte Ristesund Beitveit marte_ristesund@hotmail.com 95929109
Vyrde Mannskor Inge Vik inge-v@online.no 47247949
Sirene Torgeir Hauge torgeir.hauge@hareid.kommune.no 94160131/90513112
Sande Kantori Guttorm Oksavik guttorm.oksavik@gmail.com 97037065
Småtroll Marianne Brune Leikanger mariannebl@hotmail.com 95946172
Orgelsommar Ines Vatne dnksande@sande-mr.kommune.no 93268698
Soge- og kulturlag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Sogelag Randi Støylen 993 88 407
Gjerdsvika Kulturlag Angela Hauge angelakh@hotmail.com 977 47 955
Gursken Kulturlag Møyfrid Tveten 700 25 122
Sandsøy og Voksa Sogelag Oddvin Rusten 92889561
Larsnes Sogelag Hilde Brune Nystøyl 404 85 983
Sande Sogelag Sindre Torset oddsindretorset@gmail.com 991 14 574
Grendalag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Bygde- og Næringslag Asbjørn Støylen as@stoylenservice.no 470 12 477
Hauge Grendalag Elin Muren Rokstad elinrokstad@hotmail.com 907 54 403
Landsbyrådet Øystein Johansen oyjo@sande-mr.kommune.no 992 91 522
Hallelia Grendalag Atle Beitveit atle.beitveit@sande-mr.kommune.no 915 11 134
Sandsøy/Voksa Grendalag Ingrid Bringsvor Voksøy ingrid_bringsvor@hotmail.com 481 90848
Haugen og Råkja Grannelag Elin Rekdal Skogstad elin-rek@hotmail.com 952 28 898
Gjerde/Riise Gendalag Johnny Muren johnny@jm-montering.no 906 83 698
Breivikneset Grendalag Mathias B. Gjerde breivikneset@gmail.com 971 60 240
Gjerdsvika Næringsutvikling Webjørn Hageselle webjorn@stadt.no
Haugsbygda bygdeutvikling Trine Lise Vik trine.lise.vik@sande-mr.kommune.no 452 42 139
Ungdomsklubbar og -lag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Tareholmen 4H Tove Cathrine Kvamme tove@kvamsoya.com 995 31 346
Gamlebaken Ungdomsklubb Ida Therese Frågodt itfragodt@icloud.com 95304 144
Gamlebanken Juniorklubb Lisa Iversen lis@jets.no 971 64 58
Sandsøy Frilynde Ungdomslag Kaare Vorren 416 07 020
Lag og organisasjonar i Sande - Forsamlingshus Forsamlingshus
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Klubbhus Kenneth Beitveit beitveit@beitveithavfiske.no 995 49 600
Adolfbuda Paul Endre Sætre pes@marinteknikk.no 913 09 180
Fiskarheimen Atle Rusten a-rusten@bta.as 990 01 245
Halletun Dagfinn Nerland dagfinn.nerlang@hotmail.com 976 64 358
Fredtun Roy Muren fredtun@live.no 958 61 791
Dollstun Kaare Vorren 416 07 020
Sagatun Ivar Tangen
Lag og organisasjonar - Korps og musikklag
Lag Kontaktperson Tlf
Gursken skulekorps Heidi Torset Skoge 92249458
Gursken Brass Inge- Jonny Hide 91199579
Kvamsøy Hornmusikk Silje Ristesund
HML Varden Harald Sætre 91318358
Sandsøy Hornmusikk Kjerstin Rebekka Sande 97654905
Karane Helge Støylen 41460416
Storblåsarane Magne Støylen 95492295
Lag og organisasjonar - Kyrkjeforeiningar
Lag Kontatkperson Tlf
Kyrkjeforeininga Gursken Ingrid Blindheim 93695134
Kyrkjeringen Larsnes Annbjørg Frågodt 47012430
Kyrekjeringen for Sande kyrkje Oddvin Rusten 92889561
Lag og organisasjonar i Sande - Idrettslag
Lag Kontaktperson Tlf Adresse Poststad
Gjerdsvika IL Bodvar Husøy 47379050
Gursken IL Ronny Prozenko 45282202
Larsnes IL Einar Ekroll 90945565
Sandsøy IL Anne Bjørg Bringsvor 97158911
Larsnes/ Gursken FK Synnøve Nystøyl 91378693
Kvamsøy IL Asbjørn Støylen 47012477 Postboks 23 6087 Kvamsøy
Sande Idrettsråd Bodvar Husøy 47379050

Kontakt

Elin Almestad
Konsulent
E-post
Mobil 473 77 895