Lag og organisasjonar

Sande kommune ynskjer å ha ei oppdatert liste på lag og organisasjonar som finst i lokalmiljøet.

Nedanfor finn du ei oversikt over dette.

Dersom du representerer eit lag eller ein organisasjon i kommunen vil vi gjerne ha opplysningar om dette.

Her finn du eit elektronisk skjema der du kan registrere eller oppdatere opplysningar om laget ditt. 

Lag og organisasjonar i Sande - Kor
Lag Kontaktperson Epost-adresse Telefon
Ytre Gurskøen Ten Sing Silje Oksavik dnksande@sande-mr.kommune.no 41511416
Kvamsøy Blandakor Hanna-Lise Kvamme 41424767
Øyklang Marte Ristesund Beitveit marte_ristesund@hotmail.com 95929109
Vyrde Mannskor Arild Sande sandearild@gmail.com 47850411
Sirene Torgeir Hauge torgeir.hauge@hareid.kommune.no 94160131/90513112
Sande Kantori Guttorm Oksavik guttorm.oksavik@gmail.com 97037065
Småtroll Kristin Årøen Ekeberg kristin 91@hotmail.com 99449920
Orgelsommar Ines Vatne dnksande@sande-mr.kommune.no 93268698
Lag og organisasjonar i Sande - Soge- og kulturlag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Sogelag Randi Støylen 993 88 407
Gjerdsvika Kulturlag Angela Hauge angelakh@hotmail.com 977 47 955
Gursken Kulturlag Bodil Søvre 95267476
Sandsøy og Voksa Sogelag Frode Bringsvor frode.bringsvor@gmail.com 95763801
Larsnes Sogelag Hilde Brune Nystøyl 404 85 983
Sande Sogelag Sindre Torset oddsindretorset@gmail.com 991 14 574
Lag- og organisasjonar i Sande - Grendalag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Bygde- og Næringslag Asbjørn Støylen as@stoylenservice.no 470 12 477
Landsbyrådet Øystein Johansen oyjo@sande-mr.kommune.no 992 91 522
Hallelia Grendalag Atle Beitveit atle.beitveit@sande-mr.kommune.no 915 11 134
Sandsøy/Voksa Grendalag Bjørn Thore Hansen bjornthore@sandefisk.no 91584880
Haugen og Råkja Grannelag Elin Rekdal Skogstad elin-rek@hotmail.com 952 28 898
Gjerde/Riise Grendalag Johnny Muren johnny@jm-montering.no 906 83 698
Breivikneset Grendalag Mathias B. Gjerde breivikneset@gmail.com 971 60 240
Gjerdsvika Næringsutvikling Webjørn Hageselle webjorn@stadt.no
Haugsbygda bygdeutvikling Tormund Ellingsen Hauge tormhauge@gmail.com 98011300
Lag og organisasjonar i Sande - Ungdomsklubbar- og lag
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Tareholmen 4H Tove Cathrine Kvamme tove@kvamsoya.com 995 31 346
Gamlebanken Ungdomsklubb Ida Therese Frågodt itfragodt@icloud.com 95304 144
Gamlebanken Juniorklubb Lisa Iversen lis@jets.no 971 64 58
Sandsøy Frilynde Ungdomslag Trine-Lise Vik trinelise.vik@gmail.com 45242139
Gamlebanken scene Håkon Vestnes gb.scene@outlook.com 95780353
Lag og organisasjonar i Sande - Forsamlingshus
Lag Kontaktperson Epostadresse Telefon
Kvamsøy Klubbhus Kenneth Beitveit beitveit@beitveithavfiske.no 995 49 600
Adolfbuda Paul Endre Sætre pes@marinteknikk.no 913 09 180
Fiskarheimen Atle Rusten a-rusten@bta.as 990 01 245
Halletun Dagfinn Nerland dagfinn.nerlang@hotmail.com 976 64 358
Fredtun Roy Muren fredtun@live.no 958 61 791
Dollstun Trine-Lise Vik trinelise.vik@gmail.com 45242139
Sagatun Ivar Tangen ivar.tan51@gmail.com 924551440
Breidablik Toril Urkedal toril.urkedal@hotmail.com 97610919
Larsneshallen Øystein Johansen oystein.jarl.johansen@sande-mr.kommune.no 99291522
Vonheim forsamlingshus Tonje Zahl Remøy 97114600
Lag og organisasjonar - Korps og musikklag
Lag Kontaktperson Tlf e-post
Gursken skulekorps Jannike Hauge Kleppe 90996347 katrine_hauge@live.no
Gursken Brass Inge- Jonny Hide 91199579
Kvamsøy Hornmusikk Silje Ristesund
HML Varden Harald Sætre 91318358
Sandsøy Hornmusikk Kjerstin Rebekka Sande 97654905 kjerstinsa@sandefisk.no
Karane Helge Støylen 41460416 helge.stoylen@entec.no
Storblåsarane Magne Støylen 95492295
Lag og organisasjonar - Kyrkjeforeiningar
Lag Kontaktperson Tlf
Kyrkjeforeininga Gursken Ingrid Blindheim 93695134
Kyrkjeringen Larsnes Annbjørg Frågodt 47012430
Kyrekjeringen for Sande kyrkje Oddvin Rusten 92889561
Lag og organisasjonar i Sande - Idrettslag
Lag Kontaktperson Tlf E-postadresse
Gjerdsvika IL TomInge Gotten 47379050 tomgott75@gmail.com
Gursken IL Jan-Arild Jacobsen Vik 93052098 leiargil@gmail.com
Larsnes IL Bård Dalen 48246331 post@larsnes-il.no
Sandsøy IL Ragnar Kvamme 95143936 ragnar.kvamme@entec.no
Larsnes/ Gursken FK Dag Vaagen 91378693 dag.vaagen@gmail.com
Kvamsøy IL Kenneth Beitveit 95029631 post@beitveit.com
Sande Idrettsråd Dag Vaagen 91378693 dag.vaagen@gmail.com
Lag og organisasjonar - helselag og husmorlag
Lag Kontaktperson E-postadresse Telefon
Haugsbygda kvinne - og familelag Petra Hauge Husøy petrahh@tussa.com 99015106
Gjerdsvika husmorlag Margrete Gjerde 99587521
Larsnes helselag Astrid Bente Sandvik 95817658
Sandsøy helselag Gudbjørg Våge 98035098
Lag og organisasjonar i Sande - småbåtlag
Småbåtlag Kontaktperson Epost Tlf
Gjerdsvika småbåtlag Harald G Riise riiseharald@yahoo.no

Kontakt

Elin Almestad
konsulent
E-post
Mobil 473 77 895